Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

29 Haziran 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, maddi kaynaklar, finansal konular, vergi, borçlar, nafaka, günlük rutin işler, çalışma ortamı, sağlık gibi konular gündeminizde olabilir.

Maddi kaynaklar konusu uzun süredir gündeminizde olan bir konu olabilir. Bu sene maalesef bu gündem devam edeceğe benziyor. Ancak artık bazı konular biraz daha belirgin hale gelmiş olabilir. İstikrarlı ve disiplinli bir şekilde mevcut gündemlerinizde ilerlemenizi tavsiye ederim. Çünkü bu konunun meyvelerini ancak bir sonraki yıl toplayacaksınız gibi görünüyor.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Maddi kaynaklarınız, paranız ile ilgili yerine getirmediğiniz sorumluluklarınız varsa bu süreç eksikleri tamamlama süreci diyebiliriz.

Finans, başkalarını kaynakları, borçlar, kredilerle ilgili yeni fikirler aklınızda olabilir. Bu konularda beyin fırtınası zamanı diyebiliriz. Günlük rutin işlerinizle ilgili finans konularında ani beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Artık tamamen evde olmanız veya iş yerinizi değişmesi sizi başak finans kaynaklarını değerlendirmeye itebilir. Özellikle 2017-2020 yıllarında maddi anlamda yatırımlarınızı veya bu konuda ki planlarınızı gözden geçirip planlama dönemine giriyorsunuz.

Aşk hayatınızın oldukça hızlandığı bir süreçtesiniz. Birçok yeni kişi ile tanışma fırsatınız olabilir. Ancak bu hareketlilik daldan dala atlamanıza sebebiyet verebilir. Bunu denedim hevesim kaçtı biraz da bunu deneyim diyebilirsiniz. Hızlı inisiyatif alabilir çabuk fikir değiştirilebilirsiniz.

Bu hafta sağlık anlamında işinin uzmanı doktorlarla tanışabilir bir sağlık probleminiz varsa kendinizi emin ellere teslim edebilirsiniz.

 

 

Yay , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.