Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü iş ortamınızdan maddi destek görebilirsiniz. Kendinizi maddi olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Hafta ortasında evinizde, ailenizde bir kriz yaşayabilirsiniz. Ev içinde gerginlikler artabilir.  Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin borçlar, miraslar, krizler alanınızda gerçekleşiyor. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Eşinizin parasıyla ilgili gelişmeler olabilir. Hayatınızdaki krizler gün yüzüne çıkabilir. Yeni yılın ilk günü ise maddi konularla ilgili ailenizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.