Yay Burcu ve Yükselen Yay (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YAY

Yay Burcu, Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Haftanın başından itibaren arkadaş çevrenizde karışıklıklar olabilir. Arkadaşlarınız ile iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile tekrar bir araya gelebilirsiniz. Çarşamba günü ev içindeki sorunlarınızı aşabilirsiniz. Korkularınızın ve travmalarınızın üzerine giderek, çözebilirsiniz. Perşembe günü yeni insanlar ile tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz. Yeni çevrelere girebilirsiniz. Cuma günü abartılı söylemleriniz olabilir. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duymayabilir. Aynı gün flörtleriniz ile aranızda iletişim krizleri oluşabilir. Kendinizi yanlış anlaşılmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü, para konusunda güçleneceğiniz işlere adım atabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.