Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, haftanın ilk günü kardeşleriniz, yakın çevreniz ile problemleriniz var ise bunları çözebilirsiniz. Salı günü iletişiminizde krizler yaşayabilirsiniz. Aniden sinirlenip çevrenizi kırabilirsiniz. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Eğitimleriniz ve inançlarınız, hayata bakış açınız ile ilgili konular netleşebilir. Aynı gün maddi kaynaklarınız ile ilgili değişimler, dönüşümler yaşanabilir. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Yakın bir yerlere seyahat edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, yakın çevreniz ile iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. İletişiminiz genel olarak sıkıntılı olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.