Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

21 Haziran 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, aile, ev, yuva, ikili ilişkiler, eşler, ortaklar, çocuklar, kardeşler, kuzenler gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketinden dolayı aile, ev konularında biraz hayallere dalabilirsiniz. Bu konularda hayal kırıklıklarına dikkat edin. Örneğin, taşınmak istiyorsunuzdur, hayalinizdeki evi buldunuz sanırısınız ancak sonuç hiç de hayal ettiğiniz gibi olmayabilir.  Veya evinizde değişiklik yapmak istersiniz ancak sonuç hiç de umduğunuz gibi olmaz. Bu tarz konularda mutlaka başkalarına da danışmanızı tavsiye ederim.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Artık eşinizle, ortağınızla yaşadığınız problemler çözülebilir. Diplomasi ve paylaşımların artacağı bir süreç sizleri bekliyor. Sevgi konusunda beklentilerinizin de rahatlıkla karşılanacağı bir süreç sizleri bekliyor.

Mars’ın Koç burcuna geçişi ile çocuklarla ilgili gündemleriniz hız kazanabilir. Veya hayattan zevk aldığınız hobileriniz, sahne sanatları gibi gündemleriniz varsa bu konularda oldukça yoğun olacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Bu süreçte yeni başlangıçlar içinde oldukça desteklenmektedir. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Veya mevcut olan bir hobinizi geliştirebilirsiniz. Bu konu her ne ise harekette bereket var mantığı devrede olacaktır. Tüm girişimlerinizin destekleneceği bir süreçtir.  

Çocuklarınız konusunda kardeşler, kuzenler ve yakın çevreniz aracılığıyla manevi bir yardım alabilirsiniz. Eğer kalbi boş bir yay burcuysanız yine çevreniz aracılığıyla yeni biriyle tanışmanız söz konusu olabilir. Almak istediğiniz bir eğitim ya da sertifika konusunda etrafınızdan alacağınız destek sizi motive edebilir.

Bu hafta kariyer ve finansal konuda dikkatli olmanızda fayda var. Alacaklar, verecekler borçlar konusunda dengeyi korumalı gereksiz alışverişler yapmamalısınız.

 

Yay , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.