Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin iletişim, kardeşler, yakın çevre ile ilgili alanda yaşanacak. Kardeşlerinizin hayatında köklü değişimler yaşanabilir. İletişim tarzınızı değiştirebilirsiniz. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız maddi kazançlarınızda olacak. Paranızı nasıl kazandığınız ve harcadığınız ile meşgul olacaksınız. Daha fazla para kazanmak isteyebilirsiniz. Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Bu süreçte paranızla ilgili düşünüp, konuşacaksınız. Yeni kazanç yolları ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Hafta ortası çocuklarınız veya sevgiliniz için harcamalar yapmanız gerekebilir ve bu sizin huzurunuzu kaçırabilir. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Özellikle çocuklarınız ve sevgilinize karşı daha dikkatli olmanızda yarar var. Cuma günü çalışma ortamınızdan gelen bir haber sizi daha keyifli hissettirebilir. Maddi konularda çalışma arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Hafta sonu maddi güvencede olmadığınızı hissetmek size iyi gelmeyebilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.