Yay Burcu ve Yükselen Yay (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Yay Burcu ve Yükselen Yay

Yay Burcu ve Yükselen Yay, Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Haftaya ailenize odaklı başlıyorsunuz. Onlar ile ilgili sorumluluklarınızı düşünerek yataktan kalkabilirsiniz. Salı günü itibariyle arkadaş çevrenizde yaşadığınız iletişim karmaşaları artık sonlanabilir. Sosyal çevrenizdeki karmaşadan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, iletişim kanallarınız çok genişleyebilir. Yakın çevreniz ile ilişkileriniz daha keyifli hale gelebilir. Aynı gün, gelecek planlarınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bunları hayata geçirecek enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz. Çarşamba günü bazı flörtleriniz artık sonlanırken, iyi gidenler ciddi ilişkiye evrilebilir. Evli iseniz çocuk kararı alabilirsiniz. Cuma günü sosyal çevrenizin etkisi ile fazla harcama yapabilirsiniz. Bu durum sizin ekonominizi sekteye uğratabilir. Cumartesi günü itibariyle inzivaya çekilebilirsiniz. Evinizde, kendiniz ile kalmak size daha iyi gelecektir.

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.