Yay Burcu ve Yükselen Yay (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Hafta başında abartılı söylemlerde bulunabilirsiniz. Büyük konuşup sonra pişman olabilirsiniz. Çarşamba günü maddi konularda sorunlarınızı halletmek için adım atabilirsiniz. Maddi gücünüz artabilir. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle ruh  halinizde ani değişiklikler olabilir. Cuma günü civarı çalışma ortamınızda önemli değişiklikler olabilir. Günlük rutinleriniz, hayat tarzınızı değiştirebilirsiniz. Bu dönemde özgüvenli duruşunuz size yardımcı olacaktır. Pazar günü yakın çevreniz ile aranızda bazı sürtüşmeler yaşanabilir. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile konuşurken daha dikkatli olmanızda fayda var. Aynı gün sağlığınızda süregelen sorunlarınızı çözme fırsatı bulabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.