Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

15 Haziran 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta bankacılık işleri, aile, yuva, ev, maddi kaynaklar, gelirler, giderler gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini finans, nafaka, kredi, borçlar, vergiler, miras, ortak paralar gibi konularda yaşayacaksınız. Bankacılık, vergi gibi parasal konularda hesap hataları veya para transferlerinde gecikmeler gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Hesaplarınızdaki para akışını mutlaka kontrol edin. İstemediğiniz durumlarla karşılaşmayın. Veya ödemeniz gereken bir para varsa yine aynı şekilde yanlış hesaba yollamamaya dikkat edin.

Maddi kaynaklarla ilgili uzun süredir zihninizi yoran bir gündeminiz olabilir. Gelirlerinizde azalma veya giderlerinizde çoğalma sizi rahatsız ediyor olabilir. Bu konuda ailenizle veya çocuklarınızla bazı kararlar alıp, bu konuyu düzeltmek adına adım atabilirsiniz. Veya ödemek zorunda olduğunuz bir bazı paralarda ailenizden destek alabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda belirsizlikler söz konusu olabilir. Aileye açıklamak için hiç uygun bir haftada değilsiniz. Aile büyükleri sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Çocuğunuzun sağlık problemleri gündeme gelebilir.

Sizin sağlığınızla ilgili olarak da eskiden olan sağlık problemleri tekrar gündeme gelebilir özellikle el omuz solunum ve sinir sisteminize dikkat etmenizi tavsiye ederim.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, finansal konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Uzun süredir almayı beklediğiniz bir para gelebilir. Veya uzun süredir ödediğiniz bir borcu artık kapatabilirsiniz. Artık yaptırmak zorunda olduğunuz ameliyatlar varsa bu konular da gündeme gelebilir. Nafakalar, miraslar önümüzdeki 6 ayın konusu olabilir.

 

Yay , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.