Yay Burcu ve Yükselen Yay (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar ve Yükselen Yaylar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin dış görünüşünüz, sağlığınız, yetenekleriniz ve karakteriniz alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ve farklı yollara sapabilirsiniz. Bu dönemde değiştiğinizi hissedebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili yeni kararlar da gündeminizde olabilir. Hafta başında korkularınızla yüzleşebilirsiniz ve bu sizi daha özgüvenli hissettirebilir.

Salı günü civarı ilişkilerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Aldığınız haberler sizi harekete geçirebilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu konuyla ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili desteklenebilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor. Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Güzel giden bir ilişkide evlilik kararı alabilirsiniz. Eşinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Halihazırda partneriniz yoksa bu dönemde tanıştığınız kişilere dikkat edin, bu dönemde ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kendinizi daha çok beğenebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişikliklere gidebilirsiniz. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor. Satürn Oğlak transitinin bitmesi ile kazançlarınız ile ilgili yaşadığınız zorluklar son buluyor. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü verir. Bu dönemde kazançlarınızda etik ve sorumluluk sahibi olduysanız finansal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. İletişiminizin kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili sorunlar gündeminize gelebilir. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Hayat size eğitim, iletişim, seyahatler gibi konularda şanslar veriyor. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.