Yay Burcu ve Yükselen Yay (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Hafta başından itibaren enerjinizi toplayarak amaçlarınız için mücadele etmeye başlayacaksınız. Kendinizi çok daha enerjik hissedeceğiniz gibi daha agresif de hissedebilirsiniz. Bu 2 aylık süreçte hızlı hareket etmenizden dolayı küçük kazalar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Aynı gün itibariyle aklınız zihniniz para konularında olacak. Maddi konularda kararlar almaya meyilli olabilirsiniz. Cumartesi günü civarında maddi konularda istediğiniz gelişmelerin gelmesi zor olacak. Alacaklarınız elinize geçemeyebilir. Pazar günü çocuğunuz ile ilgili masraflar da canınızı sıkabilir. Aynı gün ilişkiniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorunlu giden ilişkiler biterken, iyi giden ilişkilerde evlilik kararı alınabilir. Bu dönemde kalbi boş olanlar ise etraflarına alıcı gözüyle baksınlar!

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.