Yay Burcu ve Yükselen Yay (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YAY

Yay Burcu ve Yükselen Yay, Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Haftaya kendinize odaklı başlıyorsunuz. Dış görünüşünüze daha fazla özen gösterebilirsiniz, giydiklerinize daha fazla dikkat edebilirsiniz. Çarşamba günü önemli kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda kalıcı olacak bu kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Cuma günü sosyal çevrenizde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir arkadaşınız ile birlikte önemli işlere başlayabilirsiniz. Cumartesi günü aşk hayatınızda süregelen sorunları çözebilirsiniz. Aşkı daha fazla hissedebilirsiniz. Pazar günü sosyalleşebilir, arkadaşlarınız ile bir araya gelebilirsiniz. Sosyal çevrenizde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.