Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

10 Ocak 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 11 -17 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, hafta başında aklınıza yeni fikirler gelebilir, vizyonunuz genişleyebilir. Yakın çevrenizden keyifli haberler alabilirsiniz. Kardeş veya kuzenlerinizle aranızda problemler, küslükler var ise bunları çözebilirsiniz. Salı günü iletişiminiz daha keskin olabilir özellikle çalışma ortamınızda birilerini kırabilirsiniz. Çarşamba günü yılın ilk yeni ayı meydana geliyor. Plütonik Yeni Ay Oğlak burcunun 23 derecesinde meydana gelecek. Bu derece yakınlarında gezegeniniz var ise daha çok etki alacaksınız. Son 3 yıldır uğraştığınız konularla ilgili bitişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Sizlerin maddi konularla ilgili alanında gerçekleşecek. Yeni maddi kaynaklar bulabilirsiniz, maddi olarak daha rahat etmek için ciddi kararlar alabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız sevgiliniz veya var ise çocuğunuza yansıyabilir. Bu yüzden onlarla gerilebilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilir, kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü civarında iş ortamınız vasıtasıyla maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Günün devamında Güneş ve Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Bu haftanın kalanında da etkisini gösterecek. Önceki gün gerçekleşen Yeni Ay’ın etkilerini hayatınızda kesin şekilde hissedebilirsiniz. Odağınız maddi konularda.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.