Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

31 Mayıs 2020

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkiler, ortaklıklar, kişisel motivasyonların, kendi değerlerin, seni sen yapan tüm konular, finans gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, beni baştan yarat enerjisinin aktif olacağı belki artık bambaşka yönlere gitmek isteyebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Uzun süredir yapmak isteyip kendimize engel olduğumuz konularda adımlar atabiliriz veya uzun süredir bizi yoran konuları artık bitirip yeni başlangıçlar yapabiliriz. Bu konu her neyse sizin motivasyonunuz yükseltecektir.

Yakın ilişkilerimiz, eşimiz veya ortağımızla bir değer tartışması içerisine girebiliriz. Ailemiz köklerimizden gelen bazı alışkanlıklarımız bizi zorlayabilir. Ancak burada dikkat etmemiz gereken bu mücadele çokta savaşmak isteyeceğimiz cinsten olmayabilir. Çünkü bu mücadelede hissetme ve hislerimiz ifade konusunda çelişkiler yaşayabiliriz. İrademizi kullanarak, bu tutkulu ruh halini olumluya çevirmeliyiz. Sevdiklerimiz için mücadele etmek mücadelenin en güzeli diye düşünmeliyiz. Elbet, her karmaşanın sonu bir uzlaşma getirir. Bize kattığı değerler olur. Sakin kalmak bazen en önemli sınavdır.

Eşimizin gelirleri veya krediler, borçlar konusunda beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Bu gelişmeler günlük rutin işlerimizi etkileyecek cinsten olabilir. Ancak bu gelişmelerin, hayattan zevk aldığımız, kendimizi gerçekleştirmek istediğimiz alanlarda zorlayıcı bir etkisi olabilir. Ancak şunu unutmamalıyız ki başkalarını iyileştirmek bizi de iyileştirir. Hayat müşterek, bazen biz olmayı öğrenmek en büyük sınavımız olabilir.

Yay , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.