Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

YAY BURCU

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde özgürlük arayışı artabilir. İletişiminiz güzelleşebilir, keyifli diyaloglar kurabilirsiniz. Aynı gün iş ortamınızda gerilimler yaşanabilir. Kardeşleriniz ile ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir, bu sizi yorabilir. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Eğitiminizle ilgili yükünüz artabilir. Yakın çevrenizle ilgili kalıcı değişimler yaşanabilir. Aşk yaşamınızda iletişim sorunlarını düzeltmek için adım atabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. İstemeden başkalarını kırabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.