Yay Burcu ve Yükselen Yay (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Yay

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Haftaya alacaklarınızı düşünerek başlayabilirsiniz. Maaş gününüzün hayalini kurabilirsiniz ? Çarşamba günü çok canlı rüyalar görebilirsiniz. Gördüğünüz rüyalar sizi kötü hissettirebilir. Gün boyunca kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Perşembe günü yakın çevrenizde kontrol edemediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Arkanızdan bazı dolapların döndüğünü duyabilirsiniz. Cuma günü ailenizden güzel destekler bulabilirsiniz. Onlar ile vakit geçirmek size iyi gelecek.  Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Cumartesi günü bazı sorumluluklarınızı bırakmak isteyebilirsiniz. Günlük yaptığınız işlerden sıkılabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.