Yay Burcu ve Yükselen Yay (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Hafta başında ruh sağlığınızın güçlendiğini hissedeceksiniz! Kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz. Salı günü ailenize söylediğiniz bazı yalanlar ortaya çıkabilir. Ailenizin size olan güveni kırılabilir. Çarşamba günü çok fazla konuşup çevrenizin tepkisini çekebilirsiniz. Sırlarınızı çok fazla ortaya dökebilirsiniz. Cumartesi günü maddi konularda bazı krizler yaşayabilirsiniz. Kendinize yeni maddi kaynaklar bulmak durumunda kalabilirsiniz. Aynı gün kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz. Pazar günü aile içinde bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.