Yay Burcu ve Yükselen Yay (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Yay Burcu ve Yükselen Yay (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

YAY

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Haftanın ilk günü sosyal çevrenizde önemli kararlar alınabilir. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Salı günü maddi konularda bazı sorunlar gündeminize gelebilir. Kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Bu geçici bir etkidir, kendi değerinizi unutmayın! Perşembe günü civarında süregelen bir hastalığınız ile ilgili tedaviye başlayabilirsiniz. Sadece fiziksel hastalıklar için değil, ruhsal sorunlarınız içinde terapi almaya başlayabilirsiniz. Cuma bazı kabuslarınız sizi geriye çekebilir, korkularınızın tekrar gün yüzüne çıktığını görebilirsiniz. Aynı gün itibariyle paranızın bereketinin arttığını hissedebilirsiniz. Daha fazla maddi kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle çok fazla iletişim kurmayı tercih etmeyebilirsiniz. Kendiniz ile konuşup, bazı konuları çözmeye çalışabilirsiniz. Aynı gün, maddi konularda beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bu gelişme ile elinize para geçebilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.