Yay Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Yay Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Yay

Yeni Ay sizin varlıklarımız paranız cüzdanını öz değer evinizde gerçekleşeceği için bu konularla alakalı yeni gündemler meydana gelebilir daha önce birine borç para verdiyseniz bu dönem geri alabilirsiniz. Ocak ayının ortasında ailevi konular, ev alma durumları gerçekleşebilir. Dolunay başkasından gelen paralar ortaklığı işlerden gelen paralar ve eşinizin parası bankalar krediler ve borçlar evinde gerçekleşeceği için bu konular ile alakalı çözümler yaşayabilirsiniz. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber çok fazla para giriş çıkışlarında artışlar yaşanabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.