Yay Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Yay Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yay

Ay başında aşk hayatınızda yenilikler ortaya çıkabilir. Aşık olabilirsiniz! 5 Nisan’dan itibaren aileniz ile ilişkinizde daha keyifli bir döneme girebilirsiniz. 11 Nisan’dan itibaren günlük rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren evinizde bazı sıkıntılar yaşanabilir, tesisatla uğraşabilirsiniz. 16 Nisan’da arkadaş çevrenizde önemli gündemleriniz olabilir. Bazı arkadaşlıklarınız sonlanabilir. 20 Nisan’dan itibaren odağınız çalışma ortamınızda olabilir. Sorumluluklarınızın bilincine daha fazla varabilirsiniz. 30 Nisan itibariyle partneriniz ile daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Ay sonunda çalışma ortamınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Çalışma ortamızda değişimler olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.