Yay Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Yay Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yay

Bu ay başından itibaren flörtleriniz ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren aşk hayatınızda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Aradığınız aşkı bu dönemde bulabilirsiniz. Ayrıca evli olanlar çocuk haberi alabilir.  Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise partneriniz ile bazı iletişim sorunları yaşanabilir. 15 Mayıs civarında süregelen bir rahatsızlığınız şifa bulabilir. Fiziksel ve ruhsal olarak daha iyi hissedebilirsiniz. 21 Mayıs itibariyle ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Partneriniz ile daha çok ilgilenebilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra ise çocuklarınız ile ilgilenebilirsiniz. Onların sorunları ile uğraşabilirsiniz. Ay sonu ise daha evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyonla ilgilenebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.