Yay Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Yay Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Yaylar;
Ayın başında şifalandırıcı bir Yeniay gerçekleşecek. Yuvanızda ve ailenizde bazı yenilik durumları söz konusu olabilir. Ailenize yeni bir birey katılacağını duyabilirsiniz. Ardından enerjiniz ve hazzınız iletişim, eğitimler olabilir. Bol bol eğitim almak isteyebilirsiniz. Zihniniz aileniz ile alakalı konulara daha çok çalışabilir, aileniz ile birlikte daha fazla iletişimde olabilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay ile birlikte kariyerinizde bazı durumlar ortaya çıkabilir. Ayın sonuna doğru algınız daha çok flört konularına ve çocuklarınız ile alakalı konulara daha fazla yönelebilir. Yeni hobiler edinebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.