Yay Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Yay Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, 5 Kasım’da bir tedaviye veya terapiye başlamaya karar verebilirsiniz. Kendiniz ile ilgili bazı konuları keşfedebilirsiniz. Aynı gün itibariyle parasal konularda daha rahat bir döneme giriyorsunuz. Daha fazla para kazanabilirsiniz. 6 Kasım’dan itibaren içinize kapanabilirsiniz. Konuşmak istemeyebilirsiniz. Bu süreçte rüyalarınızdan mesaj alabilirsiniz. 19 Kasım civarında sağlığınız ile ilgili önemli bir gündeminiz olabilir. Çalışma ortamınızda önemli bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Bazı çalışma arkadaşlarınız işten ayrılabilir. 22 Kasım itibariyle odağınız kendinize kayıyor. Daha fazla önde olduğunuz bir sürece giriyorsunuz. Çevrenizde ilgileri üzerinize çekebilirsiniz. 24 Kasım itibariyle kendiniz ile ilgili daha fazla konuşabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.