Yay Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

3 Haziran 2022

Yay Burcu (Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları)

Yay

Ay başından itibaren ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Bir ilişkide olmak isteyebilirsiniz. 13 Haziran itibariyle partneriniz ile iletişimininiz artabilir. 14 Haziran civarında hayatınızda önemli gündemler olabilir. İsteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. 21 Haziran itibariyle maddi konulara daha fazla önem verebilirsiniz. Borçlarınızı daha çok düşünebilirsiniz. 23 Haziran itibariyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise evlilik kararı alabilir. 29 Haziran civarında kredi çekebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.