Yay Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Yay Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Yay ve Yükselen Yay, Ay başında hayatınızda önemli bir gündeminiz olabilir. Dış görünüşünüzü değiştirme kararı alabilirsiniz. Son 1.5 yıldır hayatınızda olan gündemler artık çözülmeye başlayacaktır. 13 Aralık itibariyle üstünüzdeki enerjisizliği atıyorsunuz. Amaçlarınız için daha fazla mücadele edeceksiniz. Bu dönemde öfke problemi yaşayabilirsiniz, buna dikkat edin. Aynı gün itibariyle maddi konular ile ilgili daha fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. 19 Aralık’ta ilişkiniz ile ilgili bir gündeminiz olabilir. Bir süredir sorun yaşadığınız ilişkinizi bitirebilirsiniz. İlişkinizde mutlu iseniz evlenebilirsiniz. 20 Aralık’tan itibaren maddi konular ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Paranızı almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ayrıca kendinize verdiğiniz değeri sorgulayabilirsiniz. Özgüven problemi yaşayabilirsiniz. 21 Aralık itibariyle odağınız kaynaklarınıza kayıyor. Bu süreçte kazançlarınız ile ilgili sorunları aşmak isteyeceksiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte eviniz ve aileniz ile ilgili şanslı etkiler hakim olacak. Aileniz ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Evinizi değiştirebilir, daha geniş bir eve geçebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.