Yay Burcu (Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Temmuz 2022

Yay Burcu (Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay kendinizi çok daha güçlü ve başarılı hissedeceksiniz. Yeni fırsatlar yakalamaya ve büyümeye çok açık olacağınız bir ay sizi bekliyor. Kardeşlerinizle beraber yeni bir iş yeri açma düşünceniz varsa tam zamanı. Plan ve organizasyon yapmakta biraz pürüzler yaşasanız da uzun vadede baskı ve güçlükle de olsa zenginliğe doğru yol aldığınızı göreceksiniz. El birliğiyle yaptığınız yatırımlar ve mücadeleler ayın sonuna doğru yüzünüzü güldürmeye başlayabilir. Kariyer hayatınızda sahipleneceğiniz yeni bir iş kolu yaratabilirsiniz. Bu iş size yeni sorumluluklar yüklerken aynı zamanda attığınız yeni adımlar size büyük fayda sağlar. Birlikte çalıştığınız kişilerle iyi iletişim kurmanızı tavsiye ediyorum annem.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.