Yay Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ekim 2023

Yay Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaşlarınız, gruplarınız, sosyal çevreniz, projeleriniz ile geçecek bir hafta olacak. Projelerinizi tamamlamak için arkadaşlarınızın maddi desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılığında kariyerinizde fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Emeklerinizin size geri dönüşünü göreceksiniz. Evdeki sorumluluklarınızla işinizde yapmak istedikleriniz arasında kalabilirsiniz. Sosyal ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz, eğlenmek sizin de hakkınız. Harekete geçmekle geçmemek konusunda karar vermeniz gerekecek. Gizli saklı işler ilginizi çekebilir. Çevrenizde sizden saklanan konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İç disiplininizi ortaya çıkaracak sizsiniz. Özgüveninizi tazelemeniz gerekebilir. Konuşabildiğiniz, neşeli ve uyumlu insanlarla birlikte vakit geçirmek iyi gelecektir. Yaratıcı ve sanatsal yönünüzü ortaya çıkarın.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.