Yay Burcu 8 – 14 Nisan 2019

8 Nisan 2019

Yay Burcu 8 – 14 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yaylar ve Yükselen Yaylar,

Bu hafta başında başkaları vasıtasıyla kazanılan para, krediler, sigortalar alanında yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

İlişkiniz olan insanla değer ve maddi kaynaklar konusunda gerginlikler yaşama durumunuz söz konusu. Bu hafta özellikle benim kazancım senden daha iyi, ben daha fazla harcama yapıyorum gibi konulara hiç girmemeye özen göstermenizde fayda var. Bu tamamıyla aşk hayatınızdan yara almanıza sebebiyet verebilir.

Venüs Neptün kavuşumu aile, ebeveynler, oturduğunuz ev alanında gerçekleşecek. Bu alanlarda şanslı bir süreçtesiniz ve kendinizi ruhsal olarak iyi hissedebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek size iyi gelebilir.

Jüpiter retrosunu,  fiziksel özellikleriniz, motivasyonlarınız ve fiziksel sağlığınız alanında yaşayacaksınız. Bu süreçte istekleriniz, fiziksel özellikleriniz ve sağlığınızla ilgili konularda içe çekilme, kendini sorgulama ve yapmak isteyip de yapamadığınız konuları yapmak için tekrar şans elde edebilirsiniz. Özellikle de 14 Nisan tarihinde Güneş’in Jüpiter’le yapacağı uyumlu açı sayesinde bu konularda daha şanslı olabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bir hastalığınız varsa yeni teknolojileri kullanarak iyileşme sergileyebilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”85″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.