Yay Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mayıs 2023

Yay Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız, rutin işleriniz, sağlığınız haftanın gündemini oluşturacak. Günlük düzeninizi değiştireceksiniz. Çalışma biçiminiz, alanınız belki de çalışma yerinizle ilgili kökten değişimler sizi bekliyor olabilir. Sağlıklı beslenme konusuna takılabilirsiniz. Ufak ufak evde bir şeyler yetiştirmeye başlayabilirsiniz. İşinize yaramayan gereksiz eşyalardan kurtulmak isteyeceksiniz. Ev ve iş hayatınızdaki sorumluluklarınızı ayırmanız gerekecek. Çalışma alanınızda başarılı olmak istiyorsanız dengelerinizi oturtmak zorundasınız. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizi kuvvetlendirmek için fırsatlarınız olabilir. Kaynaklarını etkin kullanmak adına sizden destek almak isteyebilirler. Miras ya da ortaklı gelirlerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.