Yay Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Yay Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yaylar;

Bu hafta aileniz ile beraber çok fazla vakit geçirebilirsiniz, onlarla bol bol konuşmak size oldukça iyi gelebilir. Babanız sizinle vakit geçirmek isteyebilir, eşiniz sizinle evde vakit geçirmek isteyebilir. Ailenizde bazı varsayımlar netleşebilir ve doğruyu öğrenebilirsiniz. Eşinizin kariyeri ile alakalı bazı durumlar netleşebilir ve gerçekler ortaya çıkabilir. Eşinizin patronu ile beraber iletişimde olabilirsiniz ve iş yemeğine katılabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.