Yay Burcu (7-13 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

5 Kasım 2022

Yay Burcu (7-13 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Hayallere dalabilir, iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Rutin işlerinizde aksaklık yaşayabilirsiniz. Rüyalarınız etkili olabilir. Düşüncelerinizi kendinize saklayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Yolculuklarda gecikmeler yaşayabilirsiniz. İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini önemseyebilirsiniz. Yeni anlaşmalar imzalarken dikkatli olmanız gerekebilir. Çalışma koşullarınızda oluşabilecek ani değişiklikler sizi zorlayabilir. Flörtleriniz ve çocuklarınızın mutlu olması için elinizden geleni yapabilirsiniz. İşbirliklerinden para kazanabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.