Yay Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

5 Ağustos 2023

Yay Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Farklı kültürlerin ve tanımadığınız insanların ilginizi çekeceği, inançlarınız ve uzak yerlere seyahat konularınızın yoğun olacağı bir hafta olacak. Bilginizi ortaya koymak ve işinizde en iyi olmak adına çok çaba sarf edebileceksiniz. Kendinizi çok kaptırmamaya gayret göstermelisiniz. Farklı olanı uygulamaya çalışırken abartıdan kaçınmalısınız. Yeni bir eğitime başlamak ya da seyahat programı yapmak için bütçenizi ayarlamanız gerekecek. Daha esnek ve yenilikler içeren bir çalışma tarzı kurmanız zorluklarla başa çıkmanızı sağlayacaktır. Rutin düzeninizde beklemediğiniz değişimlerle karşılaşabilirsiniz. İşinizi ciddiye alacağınız ve takım çalışmalarında aktif rol oynayacağınız bir hafta geçireceksiniz. Ayrıntılar gözünüzden kaçmayacaktır. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak için kendinize inanmak, kurallarınızı oluşturmak bir döngüyü kırmanıza neden olabilir. İletişim becerileriniz artacak çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler kurma imkanı bulacaksınız. Yolculuklarınızda yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.