Yay Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

5 Haziran 2022

Yay Burcu (6 Haziran – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya yatırmanız gereken faturalar, düzenlemeniz gereken gardrobunuz, yapmanız gereken rutin işleri hallederek başlıyorsunuz. Kardeşlerinizin sizden beklediği ama sizin ertelediğiniz işlere önem verirseniz iyi olur. Çocuklarınızla geçireceğiniz güzel bir gün onları da sizi de mutlu edebilir. Maddi hayatınızda güçleneceğiniz bir dönemde olacaksınız. Rutinlerinizi yerine getirdikçe keyfiniz artacak.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.