Yay Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Mart 2023

Yay Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini güvenlik ihtiyacınız, aileniz, eviniz ile ilgili işler oluşturacak. Evdeki zamanınızı yaratıcı ve üretken bir şekilde değerlendireceksiniz. Zaman zaman fazlaca sorumluluk üstlenebilirsiniz. Daha önce bitirmediğiniz işlerinizi toparlayabilirsiniz. Ailenizden alacağınız destek ile kendinizi ortaya koyacaksınız. Yeni gelişen sektörlere ilgi duyabilirsiniz. Evinizde kendinizi izole etmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak ve disipline olmak için uygun olacaksınız. İlişkilerinize enerjinizi harcarken uyumlu ve sevecen tavrınızla beğeni kazanacaksınız. Partnerinize öncülük edebilir, zengin iç dünyanızı paylaşabilirsiniz. Hayatın içinde yer almak ve yaptıklarınızdan keyif almak isteyeceksiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.