Yay Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

3 Şubat 2024

Yay Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

Haftanın konusunu iletişimininiz, yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolculuklarınız oluşturacak. İstediğiniz bilgileri kolayca edineceksiniz. Sosyal medyada farklı tarzlar deneyebilirsiniz. İşlerinizi iletişim becerinizle arttırabilirsiniz. Haberleşme ağınız fazlalaşacaktır. Keyif aldığınız konular ve değerleriniz ile ilgili sınırlarınızdan kurtulmanız gerekecek. Duygularınızı ve fikirlerinizi ifade etmeye başlayacak ve sevildiğinizi hissedeceksiniz. Eğitim ve bilgi edinme konularına karşı açık olacaksınız. Kullandığınız kelimeleri ve iletişim tarzınızı değiştirdiğinizde olacaklara sizde inanamayacaksınız. Kardeşiniz varsa destek olabilirsiniz. Çalışma ortamınızda sisteminizi değiştirebilirsiniz. Değer verdiğiniz şeyler ve öncelikleriniz değişecek. Sorumluluklarınız birden artabilir yeni kararlar alabilirsiniz. Beslenme şeklinizi değiştirmeniz gerekebilir. Evinizde bir sisteminiz varsa içsel olarak daha rahat hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz zorlaşabilir, anlaşılmakta güçlük çekebilirsiniz. Günlük işlerinizi aksatabilir, özgür davranmak isteyebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.