Yay Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Haziran 2023

Yay Burcu (5-11 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Farklı bakış açılarınız, yeni arkadaşlıklarınız, eğitim konularınız ve yurtdışı seyahatleriniz haftanın gündemini oluşturabilir. Farklı kültürlerdeki konulara ilgi duyabilir ve hoşgörülü davranabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda iyi neticeler alabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler ya da girişimler söz konusu olabilir. Yeni ve alışılmış olan arasında seçim yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Evinizi ve iş ortamınızı düzenlediğiniz zaman kendinizi daha konforlu hissedebilirsiniz. Ailenize olan düşkünlüğünüz artabilir. İkili ilişkilerinizde arkadaşça davranmak isteyebilirsiniz. Sohbet edebilmek, anlaşılmak bu hafta en çok ihtiyaç hissettiğiniz şey olabilir. Beklentinizi ilişkilerinize odaklamamalısınız. Hobiler iyi gelebilir. Maddi gelirinizdeki artış ile birlikte harcamalarınızda artabilir. Çalışırken sergilediğiniz performansın getirilerini görebilirsiniz. Entelektüel yanınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. İşinizde sorumluluklarınızı yerine getirmek isterken, enerjinizi farklı yönlerde harcamanız zorlanmanıza neden olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.