Yay Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

3 Aralık 2022

Yay Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

İçinde bulunduğunuz şartlar, motive olduğunuz konular, paralarınız ve ebeveynlerinizle ilgileneceğiniz bir haftaya başlayacaksınız. Gün içerisinde yoğunluğunuz fazla olacak ve ailenizden destek almak isteyeceksiniz. Ebeveynleriniz tarafından kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Ortaklarınızla ve eşinizle ilişkililerinizde baskıcı tavırlar içinde olmamaya dikkat edin. Finansal anlamda kendinize hedefler belirleyip kaynaklarınızı arttıracaksınız. Kendi değerlerinizi geliştireceksiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.