Yay Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Eylül 2023

Yay Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu kariyeriniz, sosyal statünüz, başarılarınız oluşturacak. Çalışmalarınızın karşılığını almak isteyeceksiniz. Yöneticileriniz tarafından fark edilmeniz istikrarlı çalışmaya devam etmenizle olacaktır. Daha önceden konuşulan terfi konuları gündeme gelebilir. İşinizi ciddiye alacak verilen sorumlulukların üstesinden geleceksiniz. Kariyer alanında sizi başarıya ulaştıracak alanlarda hizmet etmekten kaçınmayacaksınız. Zihninizin aktif olduğu bu dönem bitirmeniz gereken tüm işleri bir sıraya koyabilirsiniz. Günlük işlerinizi tamamlarken aksamalar yaşayabilirsiniz. İşinize kendinizi kaptırabilir, yorgun düşebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz iyi olacaktır. Çalışma koşullarınızda eskiye oranla düzelmeler meydana gelebilir. Çalışmanıza bağlı olarak gelirinizde artış olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.