Yay Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Yay Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Geçmişte takıldığınız ilişkileriniz, hayal kırıklıklarınız tekrar zihninizi meşgul edebilir. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kendiniz için önemli olanın ne olduğunu aradığınız bir hafta olabilir. Günlük işlerinizi aksatmamaya dikkat edebilirsiniz. Sağlık konularında kedinize gereken özeni göstermelisiniz. Çalışma hayatınızda karşılaşacağınız yeniliklere kendinizi adapte etmekte zorlanabilirsiniz. Ev hayatınızda, çalışma alanınızda ve sosyal çevrenizde eskiyen alışkanlıklarınızı değiştirme yoluna gidebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.