Yay Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ocak 2023

Yay Burcu (30 Ocak-5 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu yakın çevreniz, kardeşleriniz, haberleşmeniz ve iletişiminiz oluşturacak. Partneriniz ya da ortağınızla iletişiminiz etkili olacak.  Özgüvenli ve adil bir yaklaşım içinde bulunacaksınız. İşinizde uygulayacağınız değişik yöntemlerle finansal kazanç sağlayabileceksiniz. Çocuklarınızla, partnerinizle iletişiminizde onların fikirlerini de dinlemeniz size de iyi gelecek. Öğrendiğiniz yeni bilgilerle farklı iş kollarına yönelebilirsiniz. Evinizdeki huzurlu halinizi partnerinizle olan ilişkinize de yansıtmanız gerginlik yaşamanızı önleyecektir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.