Yay Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Temmuz 2023

Yay Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu alacaklarınız ve borçlarınız, ortaklaşa paralarınız, yenilik ihtiyacınız oluşturacak. Romantik ilişkilerinizde ve çocuklarınızla iletişiminizde duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Onaylanma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Duygularınızın fark edilmesini beklemenize gerek olmadığını öğrenebilirsiniz. Çalışma ortamınızda duygusal analiz yapma becerinizi kullanabilirsiniz. Kendinize ait farklı çalışma sistemi geliştirebilirsiniz. Günlük hayatınızdaki sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Yeni olanı ret etmeyecek ve kontrollü davranacaksınız. Ani bir kararla evcil hayvan edinebilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.