Yay Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Nisan 2023

Yay Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iş arkadaşlarınız, çalışma ortamınız, gündelik işlerinizi hallederek başlayacaksınız. İşinizi yaparken sonuç odaklı ve en iyi şekilde yapmaya çalışacaksınız. Çalışma hayatınızdaki yakın arkadaşlarınızla iletişim kurarken dinlemeye de özen göstermelisiniz. Kendi dünyanızda rahat etmek isteyeceksiniz. Hayalini kurduğunuz ev için çalışmalar yapacaksınız. Yeni bir ev bakabilir yada evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Kendinizi bir yere ait hissetmek isteyeceksiniz. Aşık olabilirsiniz. Kendinizle ilgili çaba gösterirseniz şanslı olduğunuzu göreceksiniz. İşlerinizi yaparken keyif alacaksınız. Evcil hayvan sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Ailenizin desteğini göremeyebilirsiniz. İşinizle igili korkularınız varsa üstesinden gelecek enerjiniz olacak. Değişime direnç göstermemelisiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.