Yay Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Ekim 2022

Yay Burcu (3-9 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta kariyerinizde muazzam bir yükseliş yakalıyorsunuz. Para ile ilgili konularda zaman zaman zorlansanız da genel itibariyle maddi olarak iyisiniz. Arkadaş buluşmaları yapabilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda bu hafta yeni bir flörte başlayabilirsiniz ve sizi şifalandıracak, yüzünüzü güldürecek bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Yeniliklerle dolu bir enerji sevgi dünyanıza oldukça iyi gelirken yıllar sürecek bir ilişkinin ilk basamaklarını çıkabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.