Yay Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ocak 2024

Yay Burcu (29 Ocak -4 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Sahip olduğunuz kaynaklarınız, maddi ve manevi değerleriniz, çalışma koşullarınız, rutin işleriniz haftanın gündeminde olacak. Maddi emeğinizin ve sabrınızın karşılığını alacağınız şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Temponuz artacak ancak, sorumluluk almaktan korkmayın. Keyfi harcamalar yapabilirsiniz dozunu iyi ayarlayın. Kalıcı işler yapmak için adım atacaksınız. Hızlı ve ani değişimler yaşayabileceğiniz bir süreç olacak. Kendinize ait beslenme programı oluşturabilirsiniz. Finansal konularda disiplinlisiniz, zaman zaman kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sezgileriniz ve mantığınız arasında kalabilirsiniz.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.