Yay Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

29 Nisan 2019

Yay Burcu 29 Nisan – 5 Mayıs 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Yaylar ve Yükselen Yaylar,

Bu haftanın öncelikli konusu, aile, oturduğunuz ev, aşk, çocuk, hobiler, sahne önü işler, sağlık, yanınızda çalışan insanlar, ekip arkadaşlarınız ve evcil hayvanlarınız konuları olabilir.

5 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Yeniay’ını sağlık, evcil hayvanlar, yanınızda çalışan insanlar, kiracılar alanında deneyimleyeceksiniz ve bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yanınızda yeni kişiler çalışmaya başlayabilir, sağlıkla ilgili problemleriniz varsa çözülebilir. Satürn retrosunu da maddi kaynaklarla ilgili olarak deneyimleyeceksiniz. Bu durumda da kaynaklarınızı yeniden yapılandırma konuları gündeme gelebilir. Ancak bu dönem aşk yaşadığınız kişilerle maddi konularda problemler yaşama riskiniz var. Bu konularda karşı tarafa baskı yapmak, manipülasyon yapmak, güç gösterisinde bulunmak size zarar verebilir.

Hobilerinizle ilgili konularda yeni ortaklar bulabilir, bu konuda anlaşmalar yapabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda şanslı bir dönemdesiniz. Uzun süren bir ilişkiniz varsa resmiyete dökülebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”85″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”85″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.