Yay Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Yay Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Yaylar;
Bu hafta maddi anlamda varlıklarınız oldukça ön plana çıkabilir. Çalışma ortamında yaşayacağınız birtakım olaylarla maddi gelirlerinizde değişimler ve dönüşümler gündeme gelebilir. Bundan kaynaklı kalıcı imzalar, sözleşmeler son konusu olabilir, belki yakın bir yere seyahat etmeniz gerekebilir. Algınız yuvanızda olabilir ve evden çalışma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Bu hafta yuvanız ve aileniz konularında çok şanslısınız, aileye yeni bir birey gelme gibi durumlar söz konusu olabilir. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber yuvanızda şifalanmalar gerçekleşebilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.