Yay Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ağustos 2023

Yay Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Evinizle ilgili konularınız, aileniz, gayrimenkul konularınız, bilinçaltınız bu hafta aktif olacak. Arkadaşlarınızın arasında herkese karşı duyarlı davranan siz olacaksınız. Enerjinizin hepsini insanları mutlu etmeye çalışmak için harcamamalısınız. Ev içinde varsa anlaşmazlıklara çözüm bulacağınız bir hafta olacak. Yanlış anlaşıma ihtimallerine dikkat etmeniz iyi olacaktır. Gayrimenkul almak ya da satmak gibi düşünceleriniz varsa dikkatli davranmanız iyi olacaktır. Evinizle ilgili işler, tadilatlar, yenilikler gündeminize gelebilir. Evinizi değiştirmek istiyorsanız desteklendiğiniz bir süreç olacaktır. Bu hafta ebeveynlerinize ve ailenize daha düşkün, şefkatli davranabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirlemek işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.