Yay Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Şubat 2023

Yay Burcu (27 Şubat-5 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Çocuklarınız, keyif aldığınız işler, romantik ilişkileriniz, yaratıcı fikirlerinizle başlayacak bir hafta olacak. Sosyal hayatınız hareketlenebilir. Sanatsal faaliyetler ilginizi çekecektir. Sevginizi çocuklarınıza hissettirecek, iyimser ve hoşgörülü yaklaşım sergileyeceksiniz. Flört etmek isteyeceksiniz. Sürekli hareket halinde olacağınız bir hafta olabilir. Trafikte ve iletişim kurarken zorlanmalar yaşayabilirsiniz.  Gecikmeler olabilir. Yakın çevrenizden haberler alabilirsiniz. Evinize ve ailenize karşı duygusal bağınız artabilir. Evinizi rahat edeceğiniz biçimde düzenleyeceksiniz. Ailenizle ilgili geçmiş konuları araştırmak isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili konularda yol gösterici olacaksınız. Bu hafta çocuklarla vakit geçirmek size de iyi hissettirecektir. Yaratıcı projelerinizi ortaya çıkarmak için uygun zamanlar olabilir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.