Yay Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Mart 2023

Yay Burcu (27 Mart – 2 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu keyif aldığınız konular, hobileriniz, çocuklarınız, alacak ve verecekleriniz, ortak kazanımlarınız oluşturacak. Zihinsel enerjinizi sanatsal faaliyetlerle birleştireceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaksınız. Heyecanlı ve romantik ilişkilere açık olacaksınız. Çocuklarınızla eğlenceli vakit geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanlara güven duymanız için kendi içinizdeki gücü ve sevgiyi keşfetmelisiniz. Ruhsal anlamda değişimler yaşayacaksınız. İşinizi keyifle yapacaksınız. Çalışma şartlarınızda değişiklikler söz konusu olacaktır. Kendi işinizi kurmayı düşüneceksiniz. Kendi kendinize yetmek zorunda olmadığınızı anlayacaksınız. Başkalarının desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Size ait olmayan sorumlulukları terk etmeniz olası krizleri engelleyecektir.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.