Yay Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Kasım 2023

Yay Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu sahip olduğunuz kaynaklarınız, maddi ve manevi değerleriniz oluşturacak. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmalısınız. Düşüncelerinizi ifade ederken duygularınızı da unutmayın. Ailenizle duygusal anlamda bağ kurma ihtiyacınız olabilir. Ebeveynlerinizle konuşmanız, düşündüklerinizi ve hissettikleriniz söylemeniz iyi gelecektir. Romantik ilişkilerinizden çok arkadaşlıklarınıza değer verebilirsiniz. Sosyal gruplar içinde aranılan ve liderliği üstlenen siz olacaksınız. Daha çok kazanmak ve yeni stratejiler geliştirmek için çalışacaksınız. Harcama konusunda cimri davranabilirsiniz. Geleceğinizi düşünerek yatırım yapmak isteyebilirsiniz. İç dünyanızda kendinizi iyi olduğunuzda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Aile içinde kısıtlandığınızı hissetseniz de kendi doğru bildiğiniz yolda ilerlemek isteyebilirsiniz. Maddi kazanımlarınızı arttırmak için arkadaş çevrenizi kullanabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ilişkilerinizi maddiyat üzerine kurduğunuzu düşünebilirler.

Yay
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.